Faculty

    ZAINAL HISHAM CHE SOH (Ts. Dr.)
    KETUA PUSAT PENGAJIANZAINAL HISHAM CHE SOH (Ts. Dr.)zainal872@uitm.edu.my
    Saiful Zaimy Yahaya (Dr.)
    KOORDINATOR PROGRAM IJAZAHSaiful Zaimy Yahaya (Dr.)saiful053@uitm.edu.my
    IRNI HAMIZA HAMZAH (Ir.Dr.)
    KOORDINATOR PROGRAM DIPLOMAIRNI HAMIZA HAMZAH (Ir.Dr.)irnihami@uitm.edu.my
    Dr Hj Anas bin      Ibrahim
    KETUA PUSAT PENGAJIANDr Hj Anas bin Ibrahimceanas@uitm.edu.my
    Dr. Muhamad Faizal Pakir Mohamed
    KOORDINATOR PROGRAM IJAZAHDr. Muhamad Faizal Pakir Mohamedfaizal.pakir@uitm.edu.my
    MOHD ZAINI BIN ENDUT
    KOORDINATOR PROGRAM DIPLOMAMOHD ZAINI BIN ENDUTzaini.endut@uitm.edu.my
    Mohamad Irwan Bin Yahaya (Dr.)
    KETUA PUSAT PENGAJIANMohamad Irwan Bin Yahaya (Dr.)irwan352@uitm.edu.my
    Azmi bin Mohamed Yusof (DR)
    KOORDINATOR PROGRAM IJAZAHAzmi bin Mohamed Yusof (DR)azmi349@uitm.edu.my
    Yusli Bin Yaakob (Dr)
    KOORDINATOR PROGRAM DIPLOMAYusli Bin Yaakob (Dr)yusli662@uitm.edu.my
    Dr. Norhaslinda binti nasuha
    KETUA PUSAT PENGAJIANDr. Norhaslinda binti nasuhanorhaslinda.nasuha@uitm.edu.my
    PM. DR. HASHIM FADZIL ARIFFIN
    KETUA PUSAT PENGAJIANPM. DR. HASHIM FADZIL ARIFFINhashim@uitm.edu.my
    DR. DAHLAN ABDULLAH
    KOORDINATOR PROGRAM IJAZAHDR. DAHLAN ABDULLAHdahla707@uitm.edu.my
    EN. SHAHRIL BIN HUSSIN
    KOORDINATOR PROGRAM DIPLOMAEN. SHAHRIL BIN HUSSIN Shahril.hussin@uitm.edu.my

    Today

    Users  
    Sessions  
    Pageviews  

    *Data source: Google Analytics

    Universiti Teknologi MARA(UiTM)
    Cawangan Pulau Pinang Kampus Permatang Pauh
    13500 Permatang Pauh
    Pulau Pinang

    General Inquiry:
    Unit Komunikasi Korporat, UiTM Cawangan Pulau Pinang

    Website Inquiry:
    korporatpenang@uitm.edu.my

    Tel: +6 (04) 382 2888/3598
    Faks: +6 (04) 382 2776